کسب ۴۹ جایزه توسط سامسونگ در رویداد جهانی IDEA 2018

طراحی اجناس الکترونیک واسه خیلی از کاربران درست به اندازه کارایی شون مهمه و به همین خاطره که همه ساله رقابتای مختلفی واسه انتخاب اجناس دارای بهترین طراحی در دنیا برگزار می شه که از اون جمله میشه به اتفاق IDEA اشاره کرد. امسال سامسونگ تونسته در این اتفاق ۴۹ جایزه رو از اون خود کنه که در ادامه توجه شما رو به متن بیانیه خبری این شرکت در همین رابطه جلب میکنیم.

شرکت سامسونگ اعلام کرد در مراسم جوایز بین المللی «تعالی طراحی» موسوم به IDEA 2018 تونسته ۴۹ جایزه از جمله یه جایزه طلا، ۶ نقره و دو برنز رو به خود اختصاص بده. این بیشترین تعداد جایزه ایه که تا کنون یه شرکت تونسته تو یه دوره از این جوایز از اون خود کنه.

دانتی لی، معاون مرکز طراحی مشترک سامسونگ الکترونیکس میگه «ما با تکیه به نوآوریای مشتری محور به دنبال طراحیایی هستیم که بتونه در زندگی روزمره مشتریان مون، خلق ارزش کنه».

جایزه طلایی سامسونگ:

  • طرح چشمی هویت سازی واسه برند اجناس صوتی بی سیم: نمایش چشمی، قدرت صدا و تواناییای منحصربه فرد طراحی این اجناس در این طرح، تونسته پیام روشنی رو از این برند به نسل هزاره ها منتقل کنه.

۶ جایزه نقره ای:

  • مایکروفرهای Dual Cook FlexTM: یه مایکروفر عالی با طراحی نرم و مینیمالیستی. سیستم درب این مایکروفر انعطاف پذیری خوبی داره و به کاربر امکان میده بدون از دست رفتن گرمای دستگاه، دو ظرف رو به شکل هم زمان بپزه.
  • مجموعه وسایل آشپزی توکار شف (Chef): مجموعه ایه از وسایل آشپزی توکار پیشرفته که طراحی تجاری بهتری داشته و شامل فر، اجاق گاز، شعله رومیزی، هود و ماشین ظرفشویی می شه که همه ظاهری به طور کامل حرفه ای دارن. تواناییای خاص آشپزی در این دستگاه ها که با تکیه به اینترنت اشیا (IoT) کار می کنن، تجربه آشپزی کاربر رو تا حد زیادی پیشرفت میدن.

  • دستگاه شبکه خدمات اضطراری (ESN): یه دستگاه همراه که به طور کامل واسه محیطای اضطراری بهینه سازی شده و از تموم خدمات اضطراری و خدمات صوتی مهم پشتیبانی می کنه. این دستگاه که واسه استفاده در محیطای سخت مقاوم سازی شده، با استاندارد IP68 در برابر آب و گرد و خاک مقاومه.
  • نمایشگر QLED خمیده CJ79 ThunderboltTM: نمایشگر خمیده ۳۴ اینچی فوق عریض با نسبت تصویر ۲۱:۹ که با در نظر گرفتن خم شدن به طور کامل طبیعی خود، تجربه دیداری راحت و یاد گرفتن رو در اختیار کاربر قرار میده.

  • The Frame TV: یه تجربه قشنگتر و جدید از تلویزیون که با حالت هنری (Art Mode) خود دیواره ها رو زنده کرده و زندگی هر روزه تون رو الهام بخش می کنه.

  • سری لوازم صوتی بی سیم VL5/VL3: این سیستم صوتی بی سیم با طراحی منحصربه فرد خود بدون هیچ سختی ای در هر جایی از خونه قابل نصب بوده و تجربه صدایی به طور کامل طبیعی رو به شما هدیه می کنه.

دو جایزه برنزی سامسونگ:

  • گلکسی S8/S8+ و گلکسی نوت ۸: ترکیبی از نمایشگر بدون مرز و لبه هایی خمیده و به طور کامل برابر که تجربه دیداری شما رو در گوشی موبایل به طور کامل گسترده می کنه.

  • طرح چشمی هویت سازی واسه برند Frame: معنی ترکیب این اجناس در خونه، به شکل روشن ارزش واقعی فریم رو واسه کاربران نشون میده.

جوایز IDEA از سال ۱۹۸۰ به شکل هرساله و به وسیله جامعه طراحان صنعتی آمریکا (IDSA) اهدا می شه. انتخاب اجناس براساس آزمایشای گسترده اندازه نوآورانه بودن محصول، تجربه کاربر، امتیازات اون واسه مشتری و البته امتیازات اون واسه جامعه و هم زیبایی شناختی انجام می شه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *