معرفی اپ ۷Minute Workout؛ مربی ورزش های سبک و کوتاه مدت در خانه

زندگی پر مشغله امروزی فرصت خیلی چیزها رو از آدم گرفته که یکی از اونا، ورزش کردن و توجه به سلامتیه. اما واسه هر چیز راه حلی هست و در فرصت کم هم میشه با مدیریت و برنامه ریزی درست به سلامت بدن هم پرداخت.

اپلیکیشن ۷Minute Workout واسه کسائی طراحی شده که در طول روز فرصت چندانی واسه ورزش کردن ندارن اما به وضعیت جسمی خود اهمیت میدن. با انجام نرمشای پیشنهادی نه خیلی وقت گیر این اپ، می تونین بدون نگرانی واسه بقیه کارا به سلامتی بدن خود توجه بیشتری داشته باشین.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشین. 

۷Minute Workout یه مربی ورزش و هم اینکه آنالیزور وضعیت جسمی شماس؛ نرمشای پیشنهادی اش بیشتر از چند دقیقه وقتتون رو نمی گیره و واسه اجرایشون به هیچ وسیله ورزشی نیاز ندارین. پس چه در خونه و چه محل کار می تونین با خیال راحت انجامشون بدین.

کلی حرکات ورزشی این اپ رو می تونین بدون وسیله یا در آخر با صندلی، دیوار و لوازم دیگری که در دور و دور و بر می بینین اجرا کنین. تموم اونا هم راهنمای تصویری دارن تا بتونین به طور کامل درست اجرایشون کنین.

طراحان این اپ واسه ایجاد انگیزه، واسه کاربران چالشایی در نظر گرفتن. مثلا اگه سی روز به طور منظم ورزش کنین، یه Achievment یا نشون دریافت می کنین و برعکس، اگه سه روز از ماه رو ورزش نکنین کلیه پیشرفتاتون در اپلیکیشن به صفر رسیده و باید دوباره واسه رسیدن به اون مرحله تلاش کنین.

۷Minute Workout آمار ورزشای روزانه شما رو در خود ثبت و روی نمودار به نمایش میذاره. این اپ به اینترنت احتیاجی نداره، با این وجود در صورت وصل شدن به اینترنت می تونی پیشرفت هاتون در ورزش رو با بقیه دوستای خود به اشتراک بذارین.

نسخه ای از ۷Minute Workout هم واسه اپل واچ عرضه شده تا بتونین وضعیت ورزش خود رو به طور لحظه به لحظه از روی صفحه ساعت هوشمند دنبال کنین. این اپلیکیشن بسیار کاربردی رو به کلیه کاربران iOS، اندروید و ویندوزفون پیشنهاد می کنیم.

7Minute Workout

  • ۷Minute Workout
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Perigee
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۵۳٫۸ / ۳۱ / ۳۰ مگابایت

دانلود

ویندوزفون استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *