خرید اینترنتی : سایت شیک فام

دانلود پایان نامه

خرید از فروشگاه اینترنتی شیک فام نسبت به خرید حضوری چه مزیت‌هایی دارد؟

در وقت و هزینه صرفه‌جویی خواهد شد.

مشخصات کالا را به‌صورت کامل کسب خواهید کرد.

امکان مقایسه قیمت و شرایط کالا

تحویل کالا در محل کار و منزل و …

کسب اطمینان از اصل بودن کالاها (شیک فام فقط با نمایندگی‌های رسمی همکاری می‌کنند و برچسب اصالت کالا ارائه می‌دهد)

ارائه مناسب‌ترین و پایین‌ترین قیمت

دسترسی سریع و در هر مکان و زمان

بعد از ثبت سفارشم را می‌توانم باطل یا تغییر دهم؟

تا قبل از تأیید سفارش و کلیک روی گزینه باید پایان خرید شما می‌توانید سفارش را از سبد خرید خود حذف، اصلاح یا اضافه بنمایید.

بعد از تأیید نهایی و تمام شدن مراحل خرید قادر به حذف و تغییر سفارش نیستید. در این موقع برای ابطال و یا هرگونه تغییر آن با همکاران ما تماس بگیرید.

اگر محصول ارسالی با اطلاعات روی سایت مغایرت داشته باشد، چطور می‌توانم برای تعویض کالا اقدام کنم؟

قسمت برگشت کالا را می‌توانید مطالعه بفرمایید و بعد با ما جهت تعویض کالا تماس حاصل فرمایید و کالای شما در اسرع وقت تعویض می‌گردد.

10 روز امکان عودت کالا

به هر دلیلی مشتریان شیک فام، از خرید خود منصرف شوند، 10 روز فرصت برای فرستادن کالای خریداری‌شده را دارند، تنها شرط لازم این است که از بسته‌بندی اولیه خارج نشده باشد. در این شرایط مبلغ کالا حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از دریافت کالا توسط فروشگاه شیک فام، به‌حساب مشتری واریز خواهد شد. در این مورد هزینه ارسال و عودت کالا بر عهده مشتری است.

رویه‌های بازگشت کالا

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‌های شیک فام بوده است و شیک فام در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد… با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارائه‌شده در وب‌سایت، کلیه محصولاتی که باید ازنظر فیزیکی سالم به دست مصرف‌کننده برسند مانند، عطر و ادوکلن، زیورآلات، لوازم‌آرایشی مصرفی و شکستنی و بهداشتی مصرفی و شکستنی و سرریز شدنی، لوازم غیر برقی، اسباب عروسک و اسباب‌بازی‌های که احتمال آسیب در حمل‌ونقل و شکستن دارند، کالاهای مصرفی و شکستنی و آسیب‌پذیر در حمل‌ونقل. همچنین اقلامی که به‌عنوان هدیه‌ از طرف شیک فام همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج‌شده‌اند، مشمول 10 روز ضمانت تعویض نیستند. برای سایر محصولاتی که نیاز به مهلت تست دارند، شیک فام 10 روز فرصت برای بازگشت در نظر گرفته است.

شرایط بازگرداندن کالا

استفاده از 10 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

1_ اگر کالای خریداری‌شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

2_اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، شیک فام اطلاع داده شود.

3_لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 10 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

4_استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به شک فام ا بازگردانده شود.

5_برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

6_این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل‌ونقل و جابجایی، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قیدشده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

7_اگر کالای خریداری‌شده ازنظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد.

8_وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به همکاران شک فام از طریق تلفن، ایمیل اطلاع داده شود.

9_اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل‌مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج‌شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده‌نشده باشد.

10_عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و ازآنجاکه ممکن است در پاره‌ای جزییات با کالای اصلی تفاوت‌هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج‌شده در وب‌سایت است.

11_درصورتی‌که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته‌بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

12_درصورتی‌که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

13_اگر کالای خریداری‌شده، آسیب‌دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

14_اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

توجه: انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمپ، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده‌نشده باشد.

توجه: ازآنجاکه شیک فام یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفاً متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است (سفارش یک کالا به تعداد، مغایر باهدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود).

اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 10‏، باید انصراف خود را به شیک فام اطلاع دهد.

برگرداندن کالا پس از تائید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده‌نشده باشد و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته‌شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است. لازم به ذکر است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسائل بهداشتی نمی‌توانند باز پس داده شوند، از شمول این بند خارج هستند. لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی دربسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

چرا از شیک فام خرید کنیم؟

خدا زیباست و زیبایی را دوست دارد!

همه ما بر این باوریم که زندگی زیباست و زیبا ماندن جزی از این زندگی است. جذابیت در بین بانوان جایگاه ویژه‌ای دارد به همین دلیل همیشه به دنبال راهی مطمئن هستند تا جذابیت خود را افزایش دهند از طرفی برای این‌که جذاب بمانیم باید همگام با متدهای روز دنیا پیش برویم به همین دلیل است که فروشگاه شیک فام تمام تلاش خود را معطوف کرده تا بهترین و محبوب‌ترین و درعین‌حال سالم‌ترین محصولات آرایشی بهداشتی، عطر و ادکلن و لوازم شخصی برقی را برای مردم عزیز ایران فراهم کند.

با پیشرفت فنّاوری همه دوست دارند تا بدون دردسر کالایی را خریداری کنند. ما این امکان را در فروشگاه اینترنتی شیک فام فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید با ارائه آموزش‌ها و مقایسه‌های علمی و مفید در وبلاگ و بخش‌های دیگر وب‌سایت شیک فام کالای موردنظر خود را انتخاب نموده و آن را بدون پرداخت وجه سفارش دهید، کالای خریداری‌شده صحیح و سالم درب منزل با احترام به شما تقدیم می‌گردد؛ و وجه آن همان موقع نقداً از شما دریافت می‌گردد. اورجینال و اصل بودن تمامی محصولات و قیمت مناسب از دیگر، ویژگی‌های بارز فروشگاه شیک فام است که هر خریداری را ترغیب به خرید می‌نماید.

در این فروشگاه از برندهای معتبر دنیا استفاده شده و سعی شده تا اطلاعات دقیقی از محصولات آرایشی بهداشتی برای خریداران محترم قرار داده شود تا خریداران عزیز با آسودگی خاطر و در دست داشتن اطلاعات دقیق از محصول، کالای خود را خریداری کنند. با استفاده از این ویژگی می‌توانید کالاها را باهم مقایسه کنید و درنهایت محصولی را که بیشتر رضایت خاطر شمارا فراهم می‌کند خریداری کنید.

ما مجوز فعالیت نماد اعتماد را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت و در ستاد پایگاه‌های اینترنتی سایت‌ها عضو هستیم. انواع تضامین روداریم برای خدمت بیشتر ازجمله تضمین: اصالت کالا، بهترین قیمت، بازگشت و عودت کالا، تضمین محصولات و پرداخت در محل. بااین‌حال دارای هویت و آدرس‌ها و شماره تماس‌ها و انواع پل ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی در اختیار شما قرار دارد برای یک خرید آسان و با خیال راحت.

خرید

دانلود پایان نامه

Author: مدیر سایت